Wyślij wiadomość
Dom

Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Foshan OVS wyroby sanitarne co., Ltdspecjalizuje się w badaniach i rozwoju oraz produkcji ceramicznych wyrobów sanitarnych, w tym umywalek, umywalek artystycznych i toalet.Nasza fabryka używa własnej gliny szamotowej jako surowca z dużym warsztatem formierskim, możemy co miesiąc wyprodukować ponad 50000 sztuk umywalek i 10000 sztuk toalet.
  Zawsze wytrwale kierujemy się zasadą „egzystencji opartej na jakości, szukaj rozwoju z kredytem”.Nasza firma wprowadziła zaawansowany włoski sprzęt produkcyjny, automatyczne piece sterowane komputerowo i niektóre materiały, takie jak niemiecka glazura.Nasze produkty wykonane ze specjalnej gliny są odporne na wirusy, oszczędzają wodę i chronią środowisko, a także mają doskonałą funkcję spłukiwania.Mamy nadzieję, że uda nam się z Państwem współpracować i wspólnie stworzyć perspektywiczną przyszłość.

   

  Nasze produkty są zgodne z normami GB/T6952-1999 dotyczącymi wyrobów sanitarnych.A także uzyskaliśmy certyfikaty ISO9001: 2000, CUPC, Water Sense, CE, Watermark.Krajowa komisja budowlano-inżynieryjna rekomenduje nasze produkty jako nowy produkt technologiczny.Niektóre z naszych produktów są chronione patentem.
  Nasi wykwalifikowani pracownicy ręcznie polerują każdą umywalkę i toaletę, aby były proste i płaskie, a następnie będą sprawdzać półprodukty jeden po drugim, aby zapewnić brak wad. Używamy importowanej samoczyszczącej glazury do natryskiwania produktów, może to sprawić powierzchnia produktu jest płaska i gładka, odporna na zabrudzenia i bakterie. Posiadamy nowoczesne automatyczne piece sterowane komputerowo do spalania produktów powyżej 1260 ℃, aby kontrolować wchłanianie wody poniżej 0,5%, co może sprawić, że produkty będą mocne i trwałe.
  Nasz QC sprawdza postęp produkcji jeden po drugim, aby sprawdzić jakość, a my mamy profesjonalne laboratorium do testowania produktów w celu spełnienia standardu północnoamerykańskiego i europejskiego, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom wysoką jakość w celu długoterminowej współpracy biznesowej.Dzięki magazynowi o powierzchni 5000 metrów kwadratowych do przechowywania zapasów możemy dostarczyć kontenery w krótkim czasie.

   

   

  Nasza główna fabryka

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

   

  Proces produktu

  1. Casting

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 1

   

  2. Kontrola i suszenie

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 2

   

  3. Szklenie i palenie

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 3

   

  4.Sprawdzanie i testowanie

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 4

   

  5. Przechowywanie i pakowanie

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 5

   

 • OEM / ODM

  USŁUGA OEM/ODM OVS SANITARNE--WC i zlew

  Ovs jest producentem produktów łazienkowych, oferującym usługi OEM / ODM toalet i umywalek dla globalnych marek o wysokiej reputacji od ponad 18 lat, ma bogate doświadczenie w badaniach rynku, doświadczenie w produkcji najlepszych toalet i umywalek, które spełnią Twoje potrzeby rynkowe lub projektowe.

   

   

  Jak powstają najlepsze TOALETY i UMYWALKI?

  1. Rysunki, oferty pomysłów

  Jeśli wyślesz nam swój najlepszy projekt toalet i zlewów, zaoferujemy Ci najlepszą cenę, w tym cenę formy i cenę jednostkową produktu.

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

   

   

  2. Najlepsze omówienie i potwierdzenie szczegółów projektu toalety i umywalek

  Jeśli nie ma problemu z ceną, omówimy szczegóły projektu toalety.Udzielimy naszych profesjonalnych opinii na temat projektów toalet i umywalek dla lepszej produkcji i projektów, a także innych, takich jak wygląd zestawów toaletowych, tłok do toalety, spłukiwanie toalety, montaż toalety, wymiary toalety, pakowanie itp...

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 1

   

   

  3. Budowa najlepszych toalet i zlewów

  Po potwierdzeniu szczegółowego projektu najlepszej toalety i umywalki zorganizujemy budowę formy.W przypadku toalety czas produkcji formy wynosi około 40 dni;w przypadku zlewu czas produkcji formy wynosi około 30 dni.

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 2

   

  4. Najlepszy proces produkcji toalet i umywalek

  Czas produkcji zależy od ilości.
  30 dni na 1 * pojemnik 20FT;35 dni na kontener 1 * 40HQ.

  Szczegółowy proces produkcji

  Miski klozetowe i zbiorniki klozetowe wykonane są ze specjalnej gliny zwanej porcelaną szklistą.Porcelana szklista jest mieszanką kilku rodzajów gliny, zwanej glinką kulkową i glinką porcelanową, krzemionką i topnikiem.Gliny są utwardzane najpierw przez suszenie na powietrzu, a następnie wypalanie (pieczenie) w bardzo gorącym piecu zwanym piecem.Zwykle błyszczącą, wodoodporną powłokę zwaną glazurą nakłada się dopiero po pierwszym wypaleniu, a glinkę wypala się po raz drugi.Wyjątek stanowi porcelana szklista, w której glinę i glazurę można wypalać razem.Całe gliniane ciało zeszklone lub szkliste, więc toaleta jest w rzeczywistości wodoodporna i plamoodporna na całej swojej grubości.

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 3

  Miska ustępowa i zbiornik są produkowane we własnej fabryce.Producent toalet otrzymuje ogromne ilości porcelany szklistej w postaci płynnej zwanej slurry slip.Pracownicy producenta toalet najpierw rozrzedzają gnojowicę do wodnistej konsystencji.Następnie przepuszczają go przez bardzo drobne sita, aby odsiać wszelkie zanieczyszczenia.Oczyszczony płyn jest ponownie zagęszczany i pompowany do zbiorników magazynowych w celu przygotowania do użycia w odlewaniu.

   

  Następnie poślizg jest przenoszony przez węże i pompy do odlewni.Pracownicy wypełniają gipsem z form.Formy mają kształt pożądanego kawałka, z wyjątkiem tego, że są o około 12% większe, aby umożliwić skurcz.Pracownicy całkowicie wypełniają formy płynem i odstawiają na około godzinę.Następnie pracownicy odprowadzają nadmiar poślizgu.To jest poddawane recyklingowi do późniejszego wykorzystania.Glina pozostaje w formie jeszcze przez kilka godzin.Tynk wchłania wodę z gliny, a glina wysycha do momentu, w którym można bezpiecznie usunąć pleśń.W tym momencie odlew jest półstały i nazywa się zielonym złym.Pracownicy używają narzędzi ręcznych i gąbek do wygładzania krawędzi odlewu oraz do wykonywania otworów na odpływy i armaturę.

   

  Zielone odlewy ciała pozostawia się do wyschnięcia na świeżym powietrzu przez kilka dni.Następnie wkłada się je do suszarki na 20 godzin.Suszarka jest ustawiona na 200°F (93°C).Po wyjściu z suszarki odlewy straciły prawie 0,5% swojej wilgoci.W tym momencie pracownicy spryskują glazurą zielone odlewy karoserii.Teraz kawałki są gotowe do pieca.

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 4

  Piece w dużej przemysłowej garncarni to tunele wielkości magazynu, a kawałki poruszają się po piecu transporterem zwanym samochodem.Każdy samochód jest ładowany kilkoma toaletami i umywalkami, a następnie automatycznie porusza się przez gorący piec w bardzo wolnym tempie.Ponieważ gwałtowne zmiany temperatury spowodują pękanie gliny, samochody poruszają się spokojnie przez stopniowane strefy temperatur: pierwsza strefa to około 400°F (204°C), a w środku pieca wzrasta do ponad 2336°F ( 1,280°C) stopni.

  Kiedy toalety i umywalki zostaną wyjęte z pieca i całkowicie ostygną, są gotowe do inspekcji.Po kontroli zainstalowany jest mechanizm spłukiwania toalety.Deska sedesowa może być w tym czasie zamontowana lub części mogą być sprzedawane osobno i montowane przez dystrybutora hydrauliki.

   

  5. Inspekcja

  Przed zapakowaniem zostanie przeprowadzona ścisła kontrola w fabrykach toalet.Poza tym zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w celu samodzielnej kontroli produktu lub możesz poprosić o to stronę trzecią.

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 5

  Podobnie jak w przypadku każdego procesu przemysłowego, kontrole jakości przeprowadzane są w kilku punktach produkcji toalet i zlewów.Glina jest przesiewana i oczyszczana, zanim zostanie przepompowana do zbiorników fabryki.Pracownicy wykonujący ręczne wykańczanie odlewów sprawdzają elementy pod kątem pęknięć lub deformacji.Po wypaleniu każda toaleta i umywalka jest indywidualnie testowana.Wyrywkowe kontrole próbek nie są wystarczająco dobrym wskaźnikiem jakości: każdy element należy sprawdzić pod kątem pęknięć.Można to zrobić na kilka sposobów.Jednym z testów jest odbijanie twardej gumowej piłki o kawałek.Powinien emitować wyraźny, przypominający dzwonek dźwięk.Pęknięty kawałek wyda głuchy dźwięk, wskazujący na pęknięcie, które mogło nie być wizualnie oczywiste.

   

   

  6. Pakowanie i wysyłka

  Uszczelka:Ty i wybierz projekt producenta toalety lub własny.

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 6

  Wysyłka

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 7

   

   

  7. Przypadki

  Nasi klienci mogą wydrukować własne logo i informacje na swoim produkcie.

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 8

 • R & D

  Produkcyjna pracownia badawczo-rozwojowa

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

  Nasze Certyfikaty

  Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 1
   

   

   

Szczegóły kontaktu
Foshan OVC Sanitary Ware Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Anna

Tel: +86-13726326046

Faks: 86-757-82273156

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)